O nás

Před 40 lety uviděly světlo světa první rošty, které měly zelenou barvu a nesly logo MIK. A v roce 1997 se tyto rošty objevily poprvé v České republice. Od počátku se staly rošty MIK vzorem pro kvalitu a všestrannost, patentovaný systém zámků a ukládání na nosník se stal standardem pro celý svět. Přesto zůstávají stále MIK rošty o krok před konkurencí. Proč?

  • Použití vysoce kvalitního polypropylenu zajišťuje dlouholetou životnost (včetně kontinuálních kvalitativních zkoušek).
  • Konstrukce roštů ve spojení s kvalitním materiálem zaručuje extrémně vysokou nosnost (při zkouškách se rošty testují na trojnásobek povoleného zatížení).
  • Montáž roštů (lze vzájemně kombinovat všechny typy) díky zámkům na sklolaminátové profily nebo ocelové zinkované profily je jednoduchá a rychlá. Takto vzniklá podlaha je velmi stabilní. Opětovná demontáž je opět otázka minut.

Při naši práci pro zákazníky dáváme přednost dlouhodobým řešením, vždyť pořizovací cena je velmi brzy zapomenuta a spokojenost zákazníků přetrvává roky. Víme, že obraty a zisky jsou pro fungování firmy nezbytné, to co nás však hlavně obohacuje, jsou dobré vztahy se zákazníky. S touto myšlenkou na zřeteli přistupujeme k řešení nejen běžné práce, jako jsou nabídky, dodávky ale současně velmi přísně hlídáme kvalitu právě probíhající produkce. Posledním a snad nejdůležitějším článkem je vývoj, kterému věnujeme hodně času i prostředků.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi.